ViDA: Single VAT registration

Donderdag 30 oktober 2025 | 11.00 - 12.00 uur

Op donderdag 30 oktober 2025 organiseren wij een nieuwe onlinesessie indirect tax over de wijzigingen rondom de pijler 'Single VAT registration' binnen het 'VAT in the Digital Age-pakket' (ViDA).

Op 11 maart 2025 is het ViDA-pakket officieel aangenomen. Dit pakket bestaat uit meerdere pijlers. Tijdens deze sessie richten we ons specifiek op de pijler Single VAT registration, die tot doel heeft het aantal benodigde btw-registraties in Europese lidstaten te verminderen.

Deze pijler omvat de volgende belangrijke onderdelen:

  1. Uitbreiding van de huidige One Stop Shop (OSS)-Unieregeling;
  2. Een nieuwe OSS-regeling voor overbrengingen van eigen goederen;
  3. Introductie van een verplichte B2B-verleggingsregeling voor binnenlandse goederenleveringen en diensten.

Tijdens de webcast lichten we deze veranderingen toe en bespreken we aan de hand van praktische voorbeelden de mogelijke impact voor ondernemers.

Deze sessie is relevant voor Tax (compliance) en Finance professionals die zich willen voorbereiden op de veranderingen die de verschillende onderdelen van de Single VAT registration pijler met zich meebrengen. 

© 2025 Meijburg & Co is een Nederlandse maatschap van besloten vennootschappen, staat ingeschreven in het Handelsregister onder nummer 53753348
en is aangesloten bij de wereldwijde KPMG organisatie van onafhankelijke entiteiten verbonden aan KPMG International Limited, een Engelse private company limited by guarantee.
Alle rechten voorbehouden.